loader image

Proje Taşımacılığı

Geniş bir yelpazede proje taşıması hizmeti veren Point Lojistik, gereken yetki belgelerine sahip, uluslararası acente bağları olan bir firmadır.

Hangi Sektörlerde Proje Taşıması Yapılır?

Proje taşımacılığı geniş bir sektör ağını kapsadığı için öncelikle neyi ifade ettiğini açıklamak yerinde olacaktır. Bu taşımacılık türünde odak noktası büyük malzemelerdir. Bu büyüklük hem ağırlık hem de kapladığı alanla alakalı olabilir. Çok uzun malzemeler, çok ağır ve uzun iş makineleri, geniş ebatları olan ürünler bu kapsama alınabilir. Sektör açısından fabrikalar, madencilik alanı, enerji ve inşaat alanlarında bu tür malzemelere daha fazla rastlanmaktadır.

Uluslararası bir hizmet veren inşaat firması ele alınırsa, dışarıya temel alt yapı malzemeleri göndermek ister ve müşterilere teslim edilecek malzemenin tüm prosedürleriyle beraber nakliyatını lojistik firması olarak sağlamaktayız. Taşınacak olan malzeme bir iş yeri için gereken donanım ve cihazlarla da alakalı olabilir. Hangi tür büyük eşya taşınacaksa buna uygun geliştirilmiş filomuzla hizmet sunuyoruz. Tır filomuz kendi bünyemize ait araçlardan oluşmaktadır ve karayolunda çift şoför hizmetiyle hız kazanıyoruz. Ayrıca monte demonte işlemleri konusunda da müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak çözümler sağlamaktayız.

Uzun ve Yüksek Malzeme Taşımacılığı

Ağır iş makineleri, uzun ve yüksek malzemeleri güvenli bir şekilde gideceği yere gönderiyoruz. Tüm ulaşım yöntemlerinde firmamızın yetki belgelerinin olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu durum risk olasılıklarını da bünyesinde barındırarak yapılan bir çalışma anlamına gelmektedir. Örneğin metrelerce yüksekliği olan metal halkaların tır arkasına yerleştirilmesi, sabitlenmesi ve indirilip yüklenmesinde kullanılan mekanizmalar tüm hizmetin içeriğindeki parçalardır. Araç kaldırma kapasitesini de dikkate alarak yapılan yüklemelerde karayolundan gidiş yapılacaksa büyük araç giriş izni olan ve olmayan yerler konusunda da uzmanlık gerekecektir. Point Lojistik olarak tüm süreçlere hakim bir işleyişe sahibiz.

Proje Taşımasında Hangi Ulaşım Yöntemleri Kullanılır?

Karayolu dışında havayolu ve deniz yolu ile proje taşıması hizmetleri alabilirsiniz. Deniz yolunda konteyner ve ürüne göre çeşitleri kullanılır. Havayolu taşımasında da doğru bir taşıma platformu kullanılarak de monte işlemleri de dikkate alınarak çözümler sunulmaktadır. Müşterilerimiz kombin taşımacılıktan da faydalanabilir.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.