loader image

DOWNLOADS

KATALOG 01.pdf

Click on the icon to download the brochure

HAKKIMIZDA

Point Lojistik olarak sektördeki 15 yıllık tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimizle beraber, öz mal araçlarımızla uluslararası platformda başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Lojistik ve Tedarik Zinciri iş ortağınız, güvenli taşımacılıkta güçlü bir yol tutuşu sergiliyor.

TEMEL İLKELERİMİZ

Dürüstlük, güvenilir olmak ve müşterilerin beklentilerine odaklanarak hizmet vermek en önemli ilkemizdir. Bunu yapabilmek için kurumsal alt yapıya önem veriyoruz. Çalışanlar ve kullanılan teknolojik aletler düzeyinde bunu en iyi biçimde gerçekleştiriyoruz. Sektör geneli, iş ortakları ve toplum geneline verdiğimiz hizmetlerde hızlı çözüm üretmenin bilincindeyiz. Bu kapsamda yasal ve etik kurallara uygun şekilde lojistik hizmeti veriyoruz.

KARA, DENİZ ve HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Avrupa geneli kara yolu taşımacılığı, denizyolu ve havayolu hizmetlerimizde sektörün öncüleri arasında yer alıyoruz. Her kategoride sunduğumuz geniş kapsamlı hizmetler, tehlikeli madde taşımacılığı, ağır vasıta taşımacılığı gibi seçenekleri de barındırıyor. Risk barındıran taşımacılık işlemlerini prosedür doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Transit süre avantajları, dünyadaki ülke limanlarına demir atma yetkisi, havalimanından kapıya teslim denizyolu hizmeti gibi süreçleri barındırıyoruz.

SAHİP OLDUĞUMUZ BELGELER

L2 ve TİO Yetki Belgelerine sahibiz. Yani ticari amaçlar doğrultusunda hem yurt içi hem de uluslararası lojistik hizmeti verme yetkisini barındırıyoruz.

ISO 9001 belgesi, verdiğimiz hizmetlerin her bölümünde kaliteli ve sistemli çalışmalar yapılacağını garanti ediyor. Olası problemleri önceden görerek hareket ediyoruz. Bu sayede etkin bir kalite yönetim sistemini sağlıyoruz. OHSAS 18001, ISO 27001 belgelerimizle de bunu kapsamlı bir şekilde tamamlıyoruz.

ISO 14001 belgesi, hizmetlerimizin her aşamasında çevresel etkileri göz önünde bulundurmamız anlamına geliyor. Çevre Yönetim Sistemi kapsamında hizmetlerden kaynaklanacak her türlü zararı kontrol ederek işlemleri sürdürüyoruz.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.