loader image

Denizyolu Taşımacılığı

Dış ticarette önemli bir yere sahip denizyolu taşımacılığı Point Lojistik bünyesinde profesyonel süreçlerle sağlanmaktadır. FIATA ve UTIKAD üyeliklerine sahibiz.

Komple ve Parsiyel Konteyner Taşımacılığı

Yük gemilerine yerleştirilen konteyner komple ya da parsiyel olarak taşınabilir. Malzeme sayısı ile ve müşteri taleplerine göre durum değişebilir. Konteyner içerisine yerleşim ve konteyner gemideki yeri gibi her konuda size güvenli nakil işlemlerinin garantisini vermekteyiz.

Özel Konteyner Taşımacılığı

Reefer, open top, flat rack, tank hizmetleri gibi özel konteyner taşımacılığı seçeneklerini bulabilirsiniz. Reefer konteyner soğutmalı konteyner çeşitlerini ifade eder. Open top, üst kısımdan açılabilir, tavan kısmı brandalı olan konteyner çeşididir. Hem yan taraflar hem de üst kısım açık olursa bu konteyner de flat rack olarak geçer. Tank konteyner ise silindir şeklindeki konteyner türüdür. Bu tür çeşitlilik ürünlerle doğrudan alakalıdır.

Kapıdan Kapıya Konteyner Taşımacılığı

Deniz taşımacılığında malzemenin götürüleceği yere kapıya kadar teslim hizmeti alabilirsiniz. Kapıdan kapıya konteyner taşımacılığı yüksek memnuniyet veren kapsamlı bir hizmettir. Birçok firma bu yöntemle Point Lojistik’ten hizmet almaktadır.

Konteyner Yük Dolum Boşaltım Hizmetleri

Konteyner taşınmasından önce yükün doldurulması ya da teslimat edileceği zaman boşaltılması hizmetini alabilirsiniz. Denizyolu taşımacılığının daha kapsamlı olmasını isteyenler, dolum boşaltım için paket hizmet alma talebi olanlar için ideal bir hizmet olacaktır. Konteyner depolama ve nakliye hizmetlerimiz de değerlendirebilirsiniz.

Kombine Taşımacılık

Denizyolu taşımacılığında bazı zamanla iki farklı araçla beraber nakil işlemleri gerekebilir. Örneğin önce tren gemi veya tır ve gemi araçlarıyla beraber lojistik hizmeti alabilirsiniz. Bu süreçlerin takibini titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ağır Yük Makinesi Taşıması

Özellikle proje kapsamında görülen bir taşıma türü, ağır yük makinesi taşımasıdır. Büyük iş makinelerini uluslararası alanda nakletmeniz gerekiyorsa başvurularınızı yapabilirsiniz. Taşınacak makine özelliğine göre ekstra önlemler de dahil olmak üzere büyük bir titizlikle hizmet veriyoruz. Ağır yük taşımasında makine dışı malzemeler, araç gereçler de bu kategoriye dahil edilebilir. Denizyolu ile ayrıca fuar taşımaları da yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm uluslararası nakliye süreçlerinin prosedürleri konusunda tecrübeye ve gereken belgelere sahiptir.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.