loader image

SANAYİ

Lojistik hizmetimiz sanayi ürünlerini kapsıyor. Farklı alanlarda profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Hem Türkiye hem de Avrupa ülkelerinde önemli alanlarda yatırımlar yaparak Sanayi lojistiği konusunda portföyümüzü geliştiriyoruz. Enerji alanında, ulaştırma ya da inşaat alanında en iyi şekilde yatırımlarımızı yapıyoruz. Bu alanda sunduğumuz lojistik hizmetinde teknolojik anlamda yeterliliğimiz tam olduğundan güvenlik açısından herhangi bir sorun yaşamadan hizmet almaya devam etmeniz sağlanıyor.

Sanayi Lojistik Hizmeti

Çok sayıda projelerin gerçekleşmesini sağlamamız, piyasada güvenli hizmet kriterini sağlamamızı mümkün kılmıştır. Projeler için gabari dışı ürünler hizmeti son derece ihtiyaç olarak görülür. Bunu bilerek hareket ettiğimizden, herhangi bir sorun yaşamadan en iyi şeklide lojistik hizmetinden faydalanmanız da sağlanıyor. Taşımacılık yöntemlerinin en iyilerinin tercih edilmesi profesyonel şekilde hareket edilmesi ve çok daha fazlası sizlere sunuluyor.

Yaygın taşımacılık yöntemlerinin dışında, profesyonel hizmet sunuyoruz.

Yük çeşitlerine göre hareket etmeye özen gösteriyoruz. Nasıl mı? İlk olarak çok ağır olan yüklerde taşımacılık yöntemlerinin yaygın olanları ile hareket etmek zaman kaybı ve risk olacaktır. Bunun için profesyonel lojistik hizmeti kapsamında, en iyi yöntemlerin değerlendirilmesini sağlıyoruz. Sonucunda ise memnun kalacağınız, sorun yaşamadan işlemlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

• Alt yapımızın son teknoloji olması

• Ekipmanların yeterli olması

• Profesyonel hareket etmek

• Uzman kadro

• Planlı ve organize çalışmak

Gibi belirlemiş olduğumuz ilkelerimiz ile bu alanda en iyi hizmeti sunuyoruz. Sanayi alanında sunduğumuz bu hizmette tüm taleplerinizin karşılanmasına da özen gösteriyoruz. Memnun kalacağınız bu hizmet sayesinde, sanayi alanında ihtiyaç duyulan taşıma ve ulaştırma yapılacaktır. Herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Sanayi Lojistiği İletişim

Sunduğumuz hizmet hakkında bilgi almak, detayları öğrenmek son derece kolay. Hızlı bir şekilde bu alanda hizmet almak, en iyi şekilde bilgi edinerek taleplerinizi sunmak mümkün. Anında iletişime geçerek memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde bu alanda sorunsuz şekilde planlama yapılır. Ardından düzenlenen plan çerçevesinde direkt olarak hizmet alabilirsiniz. Sanayi lojistiği hizmeti için iletişime geçerek, alanında uzman olan ekip üyelerinden anında detayları öğrenebilirsiniz.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.