loader image

Havayolu Taşımacılığı

Yurt dışındaki stratejik önemi olan yerlerden kaliteli havayolu taşımacılık hizmeti veriyoruz. İşlemleri yürütürken yaygın acente ağını kullanmaktayız.

Havalimanından Havalimanına Teslim

Bir havalimanında yükleme yapılarak başka bir havalimanına gönderilecek olan malzemeleriniz profesyonel bir süreçle taşınacaktır. Yurt dışında gönderilecek olan malzemelerinizi gümrükleme işlemleri de dahil kapıya teslim ediyoruz. Belirli bir plan dahilinde ve sizle yapılan görüşmeler neticesinde taşıma süreci başlandığı için önceliğimiz iş ortaklığı düşüncesidir. Memnuniyetinizin sağlanması adına planlarınızı gerçekleştirerek hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz

Kombine Taşımacılık

Farklı ulaşım yöntemlerini havayolu taşımacılığı hizmetleriyle birleştirebilirsiniz. Bu hizmet kombine taşımacılık olarak isimlendiriliyor ve deniz+ hava, tır+ hava seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Nakliyenin kendi süreci bunu gerektiriyorsa size gereken bilgiler verilip onay alınınca işlemleri yürütüyoruz.

Kapıdan Havalimanına Taşıma

Taşınacak malzemelerinizi kapıdan alarak havalimanına götürüyoruz. Bir iş yerinde yük miktarı çoksa ve kendi imkanlarınızla havalimanına götüremeyeceğiniz düşünülürse bu hizmet temel nitelikte olacaktır. Kolaylık sağlayan prosedürlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kapıdan kapıya taşımacılık hizmetlerimizi de değerlendirebilirsiniz. Adresten alınan malzeme havalimanına ve gittiği yerdeki havalimanından da alınarak tam adrese teslim edilebilmektedir.

Konsolidasyon

Borcun daha ileri tarihe ertelenmesi anlamına gelen konsolidasyon, taşımacılık işlemlerimizin sağladığı prosedürlerden biridir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen ödeme zorunluluklarında çözüm odaklı şekilde çalışıyoruz.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Havayolu tehlikeli madde taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Prosedüre uygun malzeme taşıma araçları ile doğru yerleşim ve önlemler alınarak havayolundan nakliyat gerçekleşecektir. Tehlikeli madde taşımacılığı diğer taşıma türlerine göre birçok açıdan daha fazla önlemler gerektirmektedir. Çünkü çevreye ve diğer insanlara verebileceği zararın miktarı çok daha fazla olabilir. Bununla alakalı yasal olarak birtakım kriterler belirlenmiştir ve Point Lojistik olarak tüm yasal durumlara özenle uyuyoruz.

Havalimanından Kapıya Denizyolu Hizmeti

Havalimanından kapıya denizyolu hizmeti alabileceğiniz lojistik firmamızda, zaman artısı sağlanmış olur. Havalimanına getirilen bir malzeme, buradan deniz yolu aracılığıyla kapıya teslim edilebilir. Müşterilerimizin talep ettiği adrese belirtilen zaman dilimi içerisinde teslimat sağlanacaktır. Uluslararası nakliyatta ülke değiştirme prosedürleri daha çok olduğu için zamanda da esneme olabilir. Fakat size olası gecikmelere göre bir toplam süre verilecektir.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.