loader image

Karayolları Taşımacılığı

Farklı ülkelere gönderilecek olan malzemelerinizi karayolu taşımacılığı ile güvenli bir şekilde naklediyoruz. Kendi araç filomuzla Avrupa’nın birçok noktasında konumlanıyoruz.

Hangi Avrupa Ülkeleri ‘ne Hizmet Var?

Point Lojistik, İngiltere, Polonya, Romanya, İskandinav ülkeleri, Almanya, Belçika, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkesine hizmet vermektedir. Bu ülkelerdeki yüklemeler salı günlerinden başlar ve her gün parça çıkışı halinde işleyişe dahil olur. Bu hizmetlerimizde sadece karayolu ile ulaşım vardır ve çift şoför ile hareket edilmektedir. Bu işlemin amacı, aksamaları engellemek ve transit süre avantajı elde etmektir.

Parsiyel Taşımacılık

Bir araç içerisindeki malzemelerin, taşınacak malların tamamı değil de bir kısmı belirli bir müşteriye ait olduğunda parsiyel taşıması yapılıyor demektir. Yani bir karayolu lojistik aracının bir bölümü bir müşteri için ayrılmış ve kalan yerler de diğer müşterilere aittir. Bu tür taşıma lojistikte oldukça yaygındır. Çünkü malzemelerin daha ekonomik bir şekilde uzak bölgelere nakledilmesini sağlar. Bir tır içerisinde geniş bir alan olduğu düşünülürse ve sizin taşıtacağınız malzemeler azsa boşuna ek ödeme yapılmamış olur.

Komple Taşımacılık

Bütün araçta sizin malzemelerinizin olduğu sistem komple taşımacılık uygulamalarıdır. Filomuzda yer alan araç türleri, sizden gelen taleplere göre belirlenir ve hedef bölgeye götürülerek sağlıklı bir teslimat sağlanır. Ne kadar ve ne tür bir malzeme olduğunu belirleme aşamasında gereken bütün önlemler da alınmaktadır. Point Lojistik olarak tüm prosedüre titizlikle uyuyoruz.

Ekspres -Ultra Ekspres Taşımacılık

Olağan zamanlardan daha hızlı bir şekilde sevkiyat taleplerinizi etkili bir süreçle gerçekleştiriyoruz. Yol haritasına hakim ekibimiz ve aksamalara karşı hızlı önlem alan bakış açımız sayesinde beklediğiniz sürede teslimat yapılacaktır.

Karayolunda Taşımacılık Türleri

Frigo taşımacılık, soğuk malzeme taşıması olarak uzun yol boyunca teknik alt yapı korunarak işlemleri kapsar. Çeşitli teknikler kullanılarak yapılan bu işleme ek tehlikeli madde taşımacılığı ve proje taşımacılığı da yapıyoruz. Her taşıma türünde, taşınacak malzemenin özelliği ve olası risklerine göre hareket ediyoruz. Araçlarımızın teknik donanımları bunu karşılayan niteliktedir. Korunma önlemleri, olası durumlara karşı yapılacaklar konusunda eğitimlerimiz ve belgelerimiz tamdır.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.