loader image

Ekspres Taşımacılık

Hızlı ve profesyonel şekilde uluslararası nakliyat hizmeti veriyoruz. Prosedüre uygun hizmetlerde araç ve diğer etkenler açısından memnuniyet sağlamaktayız.

Transit Süre Avantajı

Point Lojistik olarak karayolu nakliyatında kendi filomuzla çift şoförle hizmet veriyoruz. Bu durum uzun yol esnasında malzemelerinizin hızlı bir şekilde gideceği yere kesintisiz yolculukla beraber gitmesi demektir. Dönüşümlü kullanılan araçlar, diğer prosedürlerden kaybedilen zamanı telafi etmeye faydalıdır. Olası durumlarda yedek sürücülerimiz, profesyonel bir bakış açısıyla sizlere hizmet verir. Tırlarımız ve firmamız yetki belgelerinin tamamıyla beraber çalışmaktadır. Uluslararası nakliyatta gerekli olan alt yapı faaliyetlerine uygun, ekspres taşımacılık memnuniyeti sağlıyoruz.

Fuar Nakliyesi

Dünya çapında birçok alanda fuar nakliyesi hizmeti veriyoruz. Belirli bir zaman içerisinde gerekli malzemelerin teslimatı için üstün performans sağlamaktayız. Yabancı ülkelere gönderilen fuar malzemelerinin monte ve demonte işlemlerinde hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Bu işlemlere gümrükleme, depolama hizmetleri de dahil olarak düşünülebilir. Bu nedenle tüm zamanlama ayarlarını sizlerle beraber bir proje kapsamına göre devam ettirmekteyiz.

Uluslararası fuar taşımacılığında yurt dışına çıkarılan malzemelerin prosedürleri oldukça kapsamlıdır. Bu sürece hakim ekibimiz, malzemelerinizin güvenliğini sigorta kapsamıyla beraber sağlamaktadır. Dar veya geniş taşımacılık sigortası arasından tercihinizi yaparak süreçlere daha çok hakim olabilirsiniz. İsteyen müşterilerimiz çift yönlü gidiş geliş fuar nakliyesi taleplerini de iletebilir. Fuarlar genellikle sınırlı bir süre için malzeme tanıtım ve kurulumunu gerektirebilir.

Taşıma Süresini Etkileyen Faktörler

Gümrük yoğunluğu, genel yolculuk trafiği gibi etkenler, uluslararası nakliye işlemlerinde belirleyici olabiliyor. Yükün ağırlık durumu, hangi ulaşım türünün kullanıldığı da süreyle ilgili belirleyici olacaktır. Havayolu taşıması daha hızlı olmakla beraber gümrük işlemlerinde her ulaşım türünde belirli bir zaman kaybı olasıdır. Malzeme nakledilirken ülkeler birçok prosedürü devreye soktukları için güvenlik önlemleri de dahil süreç önemlidir.

Denizyolunda konteyner indirme, boşaltma yükleme işlemleri belirli bir yerleşim planı doğrultusunda uzun sürebilmektedir. Çünkü yük gemilerine doldurulan konteyner çeşitleri yüksek hassasiyet gerektiren işlemlerdir. Ekspres taşımacılık yapan Point Lojistik’te ne kadar sürede teslimatın sağlanacağı konusunda bilgilendirme yapılır. Etkileyen faktörler de açıklanarak şeffaf bir bakış açısı olacaktır.

TOP
Point Lojistik İthalat ve İhracat Telefon (0212 623 04 14)
Bizimle iletişime geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.